Cetelem pôžička

Výška pôžičky
2 000 - 25 000 €
Splatnosť
6 - 96 mesiacov
Úrok od:
5,9 %
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Nie
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Áno
Možnosť odloženia splátok
Nie
Pre dôchodcov
Áno
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Nie
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

Pôžička od Cetelem

Portfólio pôžičkových produktov od Cetelem obsahuje viac druhov pôžičiek, pričom podmienky pre ich získanie sú nastavené tak, aby boli dostupné širokému spektru spotrebiteľov. Pôžičku môže získať nielen zamestnanec vo verejnej či súkromnej sfére, ale aj osoby pôsobiace ako SZČO a všetci, ktorí majú zabezpečený trvalý príjem ako napr. starobní, invalidní a výsluhoví dôchodcovia. Banková spoločnosť Cetelem však akceptuje aj príjem zo zahraničia, musí sa však jednať o príjem zo závislej činnosti t.j. zo zamestnaneckého pomeru a nie z podnikania. Žiadatelia majú na výber expresnú pôžičku, pôžičku na čokoľvek, pôžičku na auto, na rekonštrukciu aj na splatenie už existujúcich úverov.

Najžiadanejšia je pôžička na čokoľvek, ktorú je možné získať telefonicky alebo online spôsobom, pohodlne a bez nutnosti opustiť vlastnú obývačku. Stačí mať k dispozícii notebook, tablet či iné zariadenie s prístupom na internet a otvoriť webovú stránku spoločnosti, kde je dostatok informácií o tomto produkte. Na priloženej kalkulačke je možné nasimulovať parametre pôžičky (výšku požadovanej sumy a dobu jej splatnosti) a vopred zistiť výšku mesačnej splátky. Výhodou je tiež fakt, že zároveň možno porovnávať viac druhov pôžičiek napr. pôžičku na čokoľvek + expresnú pôžičku + pôžičku na auto a vybrať si následne takú, ktorá najviac vyhovuje individuálnym potrebám, ale aj možnostiam splácania daného potenciálneho klienta. Výsledok posúdenia žiadosti o pôžičku je rýchly, známy v priebehu pár minút od odoslania vyplneného formulára. Vhodnú sumu pôžičky si možno vybrať z rozsiahleho intervalu a získať tak finančné prostriedky na riešenie rôznych situácií: na urgentnú úhradu nedoplatku za energie, na zaplatenie jazykového pobytu v zahraničí, nákup nových domácich spotrebičov, vymaľovanie bytu, úpravu záhradky či oplotenie domu.

Pôžička na čokoľvek tiež umožňuje variabilitu pri splácaní, nakoľko ju možno bez poplatkov predčasne splatiť, uhradiť mimoriadnu splátku, alebo v prípade problémov so splácaním dohodnúť odloženie či zníženie mesačných splátok. Zároveň s pôžičkou je tiež možné zjednať jej poistenie, čo môže prispieť k eliminovaniu nečakaných situácií, súvisiacich so schopnosťou bezproblémového splácania. Výška úrokovej sadzby začína na hranici, ktorá je pod priemerom sadzieb pri podobných spotrebiteľských úveroch a zmluvné podmienky sú prehľadné, neobsahujú žiadne skryté poplatky.