Ferratum pôžička

Výška pôžičky
30 - 350 €
Splatnosť
7 - 30 dní
Úrok od:
-
' . Bez registra . '
Nie
' . Bez dokladovania príjmu . '
Áno
' . Prvá zdarma . '
Áno
Bez ručenia
Nie
Bez poplatkov
Áno
Možnosť odloženia splátok
Áno
Pre dôchodcov
Áno
' . Ženy na MD . '
Áno
' . Možnosť predčasného splatenia . '
Áno
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby závisí od aktuálnej výšky úrokového stropu

Pôžička od Ferratum

Produkty spoločnosti Ferratum Bank patria do segmentu rýchlych, krátkodobých pôžičiek pred výplatou, známych aj pod názvom „fínske pôžičky“. Všetky charakterizuje jednoduché, pohotové vybavenie a transparentné zmluvné podmienky. Pri ich získaní možno využiť moderné komunikačné technológie, on-line spôsob cez internet v tablete, notebooku, iPade alebo zaslať žiadosť formou SMS správy. Pre konzervatívnejších žiadateľov je však na tento účel k dispozícii aj klasická telefónna linka , kde možno s operátorom dohodnúť všetky náležitosti ohľadom získania pôžičky.

Rýchla pôžička je vhodná pre všetkých záujemcov, ktorí potrebujú získať menšiu sumu peňazí, ale rýchlo, diskrétne, bez zdĺhavej administrácie. Nový klient, ktorý žiada o pôžičku po prvý krát si môže vybrať finančné prostriedky z intervalu 30 € - 100 €. Opakovaní klienti, ktorí už služby Ferratum Bank využili môžu získať pôžičku až do výšky 350 €, s dobou splatnosti 7 až 30 dní. V obidvoch prípadoch je možné hneď po zadaní výšky pôžičky a doby jej splatnosti na „pravítku“ umiestnenom na webovej stránke zároveň spoznať výšku RPMN a celkovej sumy k úhrade. Splatenie pôžičky je prevádzané jednorázovo, medzibankovým prevodom, priamym hotovostným vkladom v banke alebo poštovou poukážkou. V prípade problémov s dodržaním termínu splatnosti možno požiadať o jeho predĺženie o 15 resp. 30 dní. Pred tým je však potrebné kontaktovať zákaznícke centrum a uhradiť príslušný poplatok. Peniaze z pôžičky sú zasielané na osobný bankový účet klienta hneď po ukončení schvaľovacieho procesu, takže ich môže mať k dispozícii doslova aj za pár minút. Trochu dlhšie trvá proces odoslania finančných prostriedkov poštovou poukážkou. 

On-line pôžička od Ferratum predstavuje obľúbený a žiadaný druh pôžičky, pretože o poskytnutie potrebných financií možno požiadať kedykoľvek, aj vo večerných hodinách alebo cez víkendy a od všadiaľ, kde je k dispozícii internetové pripojenie t.j. z pohodlia vlastnej obývačky , ale aj z wifi zóny na námestí či v kaviarni. Stačí vyplniť a odoslať vstupný formulár, v ktorom sú uvedené osobné a kontaktné údaje, približný mesačný príjem, číslo bankového účtu, počkať na spätný kontakt a očakávať upozornenie z banky, že peniaze sú už pripísané na účte.

Aj SMS pôžička je rýchla a dostupná, jej vybavenie trvá pár minút, pozornosť je však potrebné venovať správnemu a úplnému vyplneniu identifikačných údajov v požadovanom tvare. Takouto pôžičkou môžu získať peniaze napr. na prekrytie dočasného výpadku príjmu zamestnanci, študenti, mamičky na materskej či rodičovskej dovolenke...