Hotovostná pôžička

Výška pôžičky
400 - 6 000 €
Splatnosť
12 - 84 mesiacov
Úrok od:
16,84 % p.a.
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Nie
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Áno
Možnosť odloženia splátok
Áno
Pre dôchodcov
Áno
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Nie
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

Pôžička od Home Credit

Pôžička patrí k produktom, ktoré sú dostupné širokej spotrebiteľskej klientele. Svojím rozsiahlym intervalom od 400 € až do 6 000 € vyhovuje aj žiadateľom, ktorí preferujú získanie vyššej sumy peňazí, bez nutnosti osobného alebo majetkového ručenia, bez nutnosti dokladovať ako resp. na čo boli finančné prostriedky z nebankovej pôžičky využité. Podmienky pre získanie pôžičky sú nastavené tak, aby služby nebankovej spoločnosti mohli využiť všetci žiadatelia.

Žiadosť o pôžičku možno podať viacerými spôsobmi: on-line, zatelefonovať na 0800 666 030 alebo si dohodnúť osobné stretnutie na pobočke. V prípade žiadosti cez internet stačí vyplniť jednoduchý online formulár.

Celý proces vybavovania aj poskytnutie rýchlej pôžičky je bez akýchkoľvek poplatkov, výšku úrokovej sadzby , RPMN aj celkovú sumu, ktorú je potrebné vrátiť možno vidieť už vopred, na internetovej stránke. Podobne zistiť aj sumu mesačnej splátky, pôžičku je však možné tiež kedykoľvek predčasne a zdarma splatiť. Zmluvné podmienky sú prehľadné, bez zdĺhavej administrácie, čo oceňujú aj spokojní klienti.

Pôžičkové portfólio Home Credit obsahuje viacero produktov, okrem klasickej formy pôžičky si možno vybrať aj pôžičku formou nákupu na splátky, získať úver na kúpu automobilu alebo využívať niektorú z kreditných kariet. V ponuke je tiež možnosť spojenia už existujúcich pôžičiek a to formou ich konsolidačného úveru  až do výšky 20 000 €, čo môže klientom priniesť zaujímavú úsporu finančných prostriedkov, zníženie splátok, zjednodušenie procesu splácania aj prípadné dodatočné získanie voľných financií.

Kreditné karty – Premia karta Home Credit, Clubcard kreditná karta Premium, Nákupná karta Premium predstavujú moderný, obľúbený, bezpečný spôsob financovania bežných potrieb a nákupov, pričom za nákup v partnerských obchodoch je možné získať odmenu za nákup a dostať aj bonusovú poukážku. Výhodné je tiež bezúročné 20 dňové obdobie a možnosť poistenia karty pred zneužitím či poistenie jej splácania.

Nákup na splátky od Home Credit patrí tiež k vyhľadávaným typom spotrebiteľských úverov, nakoľko je touto formou možné získať tovar bez toho, aby musel mať klient k dispozícii plnú požadovanú sumu na zaplatenie. Nákup na splátky možno realizovať v množstve kamenných obchodov aj v e-shopoch, stačí vyplniť žiadosť a po jej schválení si možno tovar hneď prevziať a jeho cenu splácať postupne. Podmienky pre to, aby mohla byť využitá táto forma nákupu sú nastavené liberálne, dostupné prakticky všetkým spotrebiteľom s určitým zdrojom príjmu, takže ho môžu využiť aj dôchodcovia napr. na kúpenie novej chladničky či záhradníckeho náradia, ale aj mamičky na materskej dovolenke napr. na dovybavenie detskej izby.

Využívanou pôžičkou je aj úver na auto, ktorý možno získať už od 1 000 €, s dobou splatnosti 2 – 7 rokov a výhodnými flexibilnými splátkami. Jeho pozitívom je aj to, že pri kúpe automobilu nie je v tomto prípade potrebná žiadna prvotná platba a úver môže získať nielen fyzická, ale aj právnická osoba.