malá HyperPôžička

Výška pôžičky
25 - 500 €
Splatnosť
1 - 30 dní
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Áno
Prvá zdarma
Áno
Bez ručenia
Nie
Bez poplatkov
Áno
Možnosť odloženia splátok
Áno
Pre dôchodcov
Áno
Ženy na MD
Áno
Možnosť predčasného splatenia
Áno
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Áno

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

HyperPôžička

Malá HyperPôžička patrí k obľúbeným a žiadaným produktom na slovenskom finančnom trhu. Jedná sa o niektorú z pôžičiek napr. pod názvom krátkodobá nonline pôžička, nebanková pôžička hneď, pôžička pred výplatou, do 24 hodín, za pár minút..., ktorými je možné získať menšiu sumu peňazí, ale jednoducho a rýchlo, čo je často výrazné pozitívum. Krátkodobé malé pôžičky majú v ponuke prakticky všetky nebankové spoločnosti a v prípade akciových ponúk možno získať niektorú z nich aj s 0 % výškou úrokovej sadzby. Požičané prostriedky sú splácané jednorázovo v dohodnutom termíne, pričom obvyklá doba splatnosti je v rozsahu 1 až 30 dní. V prípade nepredvídaných problémov s uhradením splátky je možné požiadať aj o predĺženie doby splatnosti, väčšina poskytovateľov však túto službu spoplatňuje.

Podmienky pre získanie malej rýchlej pôžičky sú nastavené tak, aby potrebné finančné prostriedky mohli získať aj nižšie príjmové skupiny záujemcov a poberatelia štátnych dávok (dôchodcovia, mamičky na materskej alebo rodičovskej dovolenke...). O malú HyperPôžičku  možno požiadať online spôsobom cez internet, schvaľovací proces prebieha hneď po odoslaní žiadosti a peniaze môže mať klient na účte veľmi rýchlo. V prípade, ak má zriadený osobný účet v spolupracujúcej banke poskytovateľa tak aj za pár minút. Existencia vlastného bankového účtu však nie je rozhodujúcou podmienkou, niektoré nebankové spoločnosti zasielajú peniaze z pôžičky aj poštovou poukážkou na korešpondenčnú adresu žiadateľa.

Vhodnú malú HyperPôžičku si možno vybrať na internetovom portáli zo širokej ponuky pôžičkových produktov, ktoré možno porovnať a vybrať si tak výšku pôžičky a dobu jej splatnosti podľa individuálnych potrieb a možností.