mPôžička Plus

Výška pôžičky
350 - 24 000 €
Splatnosť
12 - 84 mesiacov
RPMN
10,36 %
Úrok od:
9,9 % p.a.
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Nie
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Áno
Možnosť odloženia splátok
Áno
Pre dôchodcov
Nie
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Áno
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

mPôžička Plus od mBank

mBank S. A. je súčasťou Commerzbank, ktorá patrí medzi popredné európske finančné inštitúcie. Na slovenský trh priniesla mBank ako prvá banka správu bankových služieb online spôsobom, bez rôznych administratívnych poplatkov. Svoje produkty ponúka individuálnym klientom aj záujemcom z podnikateľskej sféry, pričom si možno vybrať rôzne druhy pôžičiek, hypotekárne úvery aj biznis úvery. Jednou z najžiadanejších bankových pôžičiek v skupine individuálnych zákazníkov je mPôžička Plus.

Vo všeobecnosti si možno požičať s produktom mPôžička Plus od 350 € až 24 000 €, s dobou splatnosti 12 – 84 mesiacov. Na kalkulačke umiestnenej na webovej stránke banky je možné po zadaní vybraných parametrov pôžičky vopred zistiť aj výšku mesačnej splátky a celkovú sumu odplaty za poskytnutú pôžičku. mPôžička Plus je tiež flexibilná, výšku splátok a termín ich úhrady možno prispôsobovať aktuálnym možnostiam klienta, zároveň ju možno získať jednoducho, pohodlne, v ponuke banky je aj možnosť pripoistenia schopnosti pôžičku splácať v prípade straty zamestnania alebo zdravotných problémov.

mBank má pre individuálnych záujemcov k dispozícii aj produkt mHypotéka. V prípade potreby konsolidovať úvery, môžu fyzické osoby využiť refinančné úvery. Pre klientov banky je v ponuke aj produkt pod názvom mRezerva, čo je vlastne povolené prečerpanie bežného účtu.