OTP EXPRES úver

Výška pôžičky
400 - 20 000 €
Splatnosť
12 - 84 mesiacov
Úrok od:
5,7 % p.a.
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Áno
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Nie
Možnosť odloženia splátok
Nie
Pre dôchodcov
Nie
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Nie
Bez uvedenia účelu
Nie
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

OTP pôžičky

OTP Banka Slovensko prostredníctvom svojich pobočiek po celom území SR a tiež cez elektronické bankovníctvo poskytuje služby a produkty pre individuálnych klientov, malých podnikateľov aj firmy. Individuálni klienti majú k dispozícii rôzne úvery: na bývanie, konsolidačné, spotrebiteľské. Pre financovanie podnikateľskej činnosti sú určené mikro úvery, prevádzkové, investičné aj úvery podporované z európskych fondov . 

V segmente spotrebných úverov pre fyzické osoby sa nachádzajú v bankovom portfóliu: otp EXPRES úver, otp REFINANC expres úver, otp IDEAL úver. K najžiadanejším patrí otp EXPRES úver. Jeho prednosťou je expresné vybavenie na počkanie, bez nutnosti zaručenia, pričom je možné vybrať si pôžičku v širokom intervale až do výšky 20 000 €, čo postačuje aj na financovanie náročnejších položiek (nákup auta, nové vybavenie domácnosti...). Na webovej stránke banky je k dispozícii Kalkulačka otp EXPRES úver, takže po zadaní parametrov pôžičky je možné vopred zistiť výšku mesačných splátok, RPMN aj sumu celkovej odplaty za pôžičku. Vyžadovaný je však pravidelný mesačný príjem zo závislej činnosti, z podnikania, prenájmu, kapitálového majetku, ale akceptovaný je aj iný príjem napr. z dôchodku.

Ak má žiadateľ záujem o konsolidáciu svojich úverov, môže využiť otp REFINANC expres úver. Spojením viacerých úverov do jedného však možno nielen ušetriť, ale aj získať novú finančnú rezervu vo forme navýšenia úveru a individuálnym čerpaním prostriedkov na svojom bežnom účte.

Otp IDEAL úver alebo aj rýchly úver na krajšie bývanie je poskytovaný bez nutnosti zaistenia nehnuteľnosťou, so zľavou na poplatkoch a v prípade ak klient banky aktívne využíva svoj bežný účet, môže získať ďalšie zvýhodnenie úrokovej sadzby. Na obstaranie alebo rekonštrukciu bývania je možné využiť aj niektorý z hypotekárnych úverov.