Dobrá pôžička

Výška pôžičky
300 - 30 000 €
Splatnosť
12 - 96 mesiacov
Úrok od:
5,5 %
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Áno
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Nie
Možnosť odloženia splátok
Áno
Pre dôchodcov
Nie
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Nie
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

Pôžička od Poštovej banky

Pôžičkové produkty Poštovej banky určené pre občanov sú k dispozícii prakticky všetkým žiadateľom, ktorí majú stabilný príjem zo závislej činnosti, z podnikania, prípadne sú poberateľmi štátnych dávok – starobní, invalidní, výsluhoví dôchodcovia aj mamičky na materskej alebo rodičovskej dovolenke. Na rozdiel od iných bankových subjektov umožňuje Poštová banka získať pôžičku aj tým záujemcom, ktorí majú pravidelný príjem z pracovného pomeru v susedných krajinách, z Českej republiky alebo z Maďarska.

Spotrebiteľský úver Dobrá pôžička môže byť  naozaj dobrou voľbou pre všetkých, ktorí potrebujú získať finančné prostriedky jednoducho, rýchlo a zároveň si chcú vybrať zo širokého intervalu 300 € - 30 000 €. Doba splatnosti 12 až 96 mesiacov zas umožňuje nastaviť mesačné splátky v takej výške, aby ich mohol klient bezproblémovo splácať. Na internetovej stránke banky je k dispozícii aj kalkulačka, na ktorej možno po zadaní výšky úveru a doby splatnosti obratom získať informácie o výške mesačnej splátky aj výške úrokovej sadzby. Pre prípad výskytu nečakaných udalostí súvisiacich so stratou príjmu alebo dlhodobou práceneschopnosťou je možné využiť niektorý z ponúkaných poistných balíkov.

O Dobrú pôžičku možno požiadať buď priamo na niektorej pobočke banky, na poštách alebo online spôsobom cez internet resp. zavolať na infolinku. Pre klientov banky stačí k žiadosti predložiť len občiansky preukaz, žiadne poplatky za vybavenie nie sú účtované. Pôžička má formu bezúčelového spotrebiteľského úveru, takže využitie získaných finančných prostriedkov je vo výlučnej kompetencii klienta.

V prípade, ak žiadateľ už spláca úver (pôžičku, kreditnú kartu, prečerpanie na účte...) z iného bankového alebo nebankového subjektu, môže využiť tiež produkt Lepšia splátka a pri konsolidácii ušetriť aj niekoľko desiatok eur mesačne, nakoľko pri tomto type pôžičky poskytuje banka zľavu z pôvodnej úrokovej sadzby. Získať ju môže zamestnanec, živnostník aj dôchodca vo veku do 69 rokov, s dostatočným príjmom. Znovu si možno vybrať variabilne, až 30 000 € na dobu  96 mesiacov.