Odporúčame

Nebankové pôžičky s vysokou schvaľovateľnosťou a bez zbytočnej administratívy!

Vysoké percento schválení

malá HyperPôžička

Rozsah

25 - 500 €

Splatnosť

1 - 30 dní

Top ponuka

HyperPôžička

Rozsah

50 - 7 000 €

Splatnosť

7 dní - 42 mesiacov

Výhody

 • Finančné prostriedky možno získať rýchlo a diskrétne
 • Dostupnosť pôžičky pre širokú spotrebiteľskú verejnosť
 • Možnosť výberu vhodného produktu podľa individuálnych potrieb a možností žiadateľa
 • Rozsiahle ponukové portfólio poskytovateľských subjektov aj typov pôžičiek

Základné podmienky

 • Dospelá fyzická osoba (obvykle 18 – 70 rokov)
 • Trvalý pobyt na území Slovenskej republiky
 • Platný doklad totožnosti

Bežný postup pri žiadaní o pôžičku

 1. Na internetovej stránke vyplniť a odoslať formulár so žiadosťou o pôžičku.
 2. Počkať na odpoveď a s obchodným zástupcom spoločnosti dohodnúť zmluvné náležitosti.
 3. Očakávať peniaze na osobnom účte alebo formou poštovej poukážky.

Porovnanie pôžičiek bez dokladovania príjmu

malá HyperPôžička

Rozsah

25 - 500 €

Splatnosť

1 - 30 dní

HyperPôžička

Rozsah

50 - 7 000 €

Splatnosť

7 dní - 42 mesiacov

Rýchla pôžička od Pôžičkomatu

Rozsah

50 - 900 €

Splatnosť

5 - 31 dní

Spotrebiteľský úver

Rozsah

300 - 3 000 €

Splatnosť

12 - 48 mesiacov

mojaPÔŽIČKA

Rozsah

1 000 - 20 000 €

Splatnosť

12 - 96 mesiacov

Pôžička bez potvrdenia o príjme

Mnoho ľudí, ktorí náhle prídu o prácu, nemajú rezervu, s ktorou by pokryli životné náklady. Aby toto obdobie dokázali zvládnuť, kým si nájdu ďalšiu prácu, potrebujú si požičať. Banky ľuďom, ktorí prišli o prácu, alebo majú nízky príjem, nie sú ochotné požičiavať. Preto sa mnohí z nich rozhodnú pre jednoduchšiu a rýchlejšiu formu a požiadajú o pôžičku bez potvrdenia o príjme alebo tiež známu ako pôžička bez dokladovania príjmu. Tieto pôžičky nevyžadujú ručiteľa, založenie nehnuteľnosti a ďalšie dokumenty, ktorým sa pri bankovej pôžičke nevyhnete. 

Pôžička bez dokladovania príjmu poskytuje zvyčajne nižšie sumy, ktoré sú však vhodné na pokrytie najnutnejších potrieb. Predpokladá sa, že človek bez príjmu hospodári s financiami opatrnejšie a míňa len toľko, koľko mu momentálna situácia dovoľuje. Vďaka pôžičke bez dokladovania príjmu môže pokryť svoje životné náklady a keď si opäť nájde prácu so stabilným príjmom, pôžičku jednoducho vráti. 

Medzi výhody pôžičky bez potvrdenia o príjme patria rýchlosť a jednoduchosť. Môžete ju získať z pohodlia domova prostredníctvom internetu. Obchodní zástupcovia riešia žiadosti v čo najkratšej dobe, a preto peniaze na účte môžete mať už v ten deň, kedy ste o pôžičku požiadali. Celý proces je prehľadný, pôžička je bez skrytých poplatkov a zavádzania. Mnohé spoločnosti navyše pri riadnom splácaní ponúkajú klientom výhodné akcie. Ak si potrebujete požičať jednoducho a bez potvrdenia o príjme, rýchla pôžička je pre Vás vhodným riešením. 

V dnešnej dobe nemusí mať problém z preukázaním príjmu len nezamestnaný. Veď napríklad aj človek ktorý pracuje ako živnostník a má nepravidelný príjem, ktorý je možné presne vyčísliť až pri ročnom zúčtovaní je pre banku problémový klient. V takomto prípade potom môže byť vhodným riešením pôžička bez dokladovania príjmu od niektorej z nebankových spoločností – viaceré z nich sú už držiteľkami licencie od NBS, takže aj ich produkty sú bezpečné a transparentné. O pôžičku bez potvrdenia o príjme však môžu požiadať aj ľudia, ktorí pracujú na dohodu o vykonaní práce alebo formou brigádnickej činnosti a dostávajú výplatu „na ruku“. Prostriedky získané takouto pôžičkou sú bezúčelové, možno ich použiť na čokoľvek – na úhradu bežných životných nákladov, na nákupy, na zaplatenie faktúr za služby...

Časté otázky

1. Koľko si môžem požičať?

Pôžičky bez potvrdenia o príjme sú malé, rýchle, s krátkou dobou splatnosti t.j. výška pôžičky 20 € - 100 €, doba splatnosti 5 – 30 dní, v prípade opakovaných klientov však poskytovatelia umožňujú získať aj vyššiu sumu peňažných prostriedkov.

2. Potrebujem ručiteľa za pôžičku?

Pri malých sumách to nie je nutné.

3. Za akú dlhú dobu môžem mať peniaze k dispozícii?

V prípade, ak má klient účet v spolupracujúcej banke, tak rýchlo aj do 24 hodín. Ak sú poukázané poštovou poukážkou, tak obvykle do 2 – 3 pracovných dní.   

4. Akým spôsobom možno splatiť pôžičku?

Nakoľko sa jedná o relatívne malú sumu finančných prostriedkov, splatenie je jednorázové, medzibankovým prevodom alebo priamym vkladom na účet poskytovateľa.

5. Ako mám postupovať ak nemôžem splatiť pôžičku v dohodnutom termíne?

Potrebné je urýchlene kontaktovať spoločnosť, ktorá pôžičku poskytla a dohodnúť ďalší postup. Zvyčajne je umožnené po uhradení poplatku predĺženie termínu splatnosti.

6. Som SZČO, môžem požiadať o pôžičku bez dokladovania príjmu?

Áno, každá žiadosť je posudzovaná individuálne a dôležitá je schopnosť splatiť požičané prostriedky, nie status žiadateľa.

Pre koho sa pôžička hodí?

 • Pre všetkých, ktorí nemôžu alebo nechcú dokladovať svoj príjem
 • Pre ľudí, ktorí potrebujú riešiť náhly finančný problém malého rozsahu
 • Pre žiadateľov, ktorí ocenia liberálne nastavené podmienky pre získanie pôžičky

Pre koho sa pôžička nehodí?

 • Pôžička bez potvrdenia o príjme nie je vhodná na riešenie situácie, pri ktorej je potrebná väčšia suma finančných prostriedkov
 • Pre nedospelé osoby a osoby bez akéhokoľvek príjmu