Odporúčame

Krátkodobá pôžička s vysokou schvaľovateľnosťou a bez zbytočnej administratívy!

Vysoké percento schválení

malá HyperPôžička

Rozsah

25 - 500 €

Splatnosť

1 - 30 dní

Top ponuka

HyperPôžička

Rozsah

50 - 7 000 €

Splatnosť

7 dní - 42 mesiacov

Výhody

 • Rýchle, jednoduché vybavenie
 • Podmienky pre jej získanie sú nastavené veľmi liberálne
 • Dostupnosť pre širokú spotrebiteľskú klientelu
 • Výber pôžičky z množstva produktov aj poskytovateľov

Základné podmienky

 • Fyzická osoba vo veku minimálne 18 rokov
 • Trvalý pobyt na Slovensku
 • Platný preukaz totožnosti
 • Určitý zdroj príjmu

Bežný postup pri žiadaní o pôžičku

 1. Pri online spôsobe cez internet vyplniť a odoslať jednoduchý formulár s uvedením svojich osobných a kontaktných údajov.
 2. Telefonicky osloviť vybraný poskytovateľský subjekt.
 3. Po spätnej odozve dohodnúť všetky náležitosti zmluvného vzťahu.
 4. Očakávať peniaze na svojom bankovom účte alebo ich doručenie poštou.

Porovnanie pôžičiek pred výplatou

malá HyperPôžička

Rozsah

25 - 500 €

Splatnosť

1 - 30 dní

Rýchla pôžička od Pôžičkomatu

Rozsah

50 - 900 €

Splatnosť

5 - 31 dní

Malá pôžička pred výplatou ihneď

Pôžičky pred výplatou sa zvyčajne splácajú iba 1 alebo 30 dní. Pôžičky pred výplatou sa často nazývajú aj fínske pôžičky. Nevýhodou tohto typu pôžičky je obmedzená výška – požičiate si maximálne niekoľko stoviek eur.

Nebankové spoločnosti dávajú tento druh pôžičky prakticky každému. Mnohé dokonca ani nekontrolujú úverový register. Musíte si však u nich vybudovať dôveru. Pokiaľ si u nebankovej spoločnosti požičiavate po prvý krát, očakávajte veľmi nízku pôžičku – do 100 eur. Ak však svoju prvú pôžičku úspešne splatíte, nebanková spoločnosť vám maximálnu výšku pôžičky zvýši.

Najväčšou výhodou pôžičky pred výplatou je pohodlnosť, s akou si ju vybavíte. Všetko zvládnete z pohodlia domova. Nikam nemusíte cestovať. Stačí na internete vyplniť príslušný online formulár, kde od vás požadujú vyplnenie niektorých osobných údajov. Tento formulár následne odošlete – jednoduchým kliknutím. Nebanková spoločnosť vašu žiadosť posúdi v priebehu niekoľkých desiatok minút.

Po schválení vám budú peniaze odoslané na bankový účet. Alternatívou je zaslanie peňazí poštovou poukážkou – tu však trvá doručenie peňazí 3 až 4 dni (pri výplate na bankový účet je to menej ako 24 hodín).

Pôžička pred výplatou patrí k obľúbeným a žiadaným produktom finančného trhu aj preto, že ju možno získať jednoducho, rýchlo, bez zdĺhavej administrácie t. j. tak, aby potenciálny klient mohol v krátkom čase a vhodným spôsobom riešiť vzniknutú finančnú situáciu.

 

Časté otázky

1. Akú veľkú sumu si môžem požičať?

Pôžičky pred výplatou patria do skupiny malých, krátkodobých pôžičiek, takže po prvý krát je obvykle možné získať 100 € - 150 €, opakovaní klienti však môžu počítať aj so sumou 350 € - 500 €.

2. Potrebujem k pôžičke aj ručiteľa?

Nie, žiadne zaistenie požičaných prostriedkov sa nevyžaduje.

3. Ako si môžem vybaviť pôžičku?

Celkom jednoducho a pohodlne aj z domu, stačí navštíviť niektorú internetovú stránku alebo zavolať na kontaktné centrum vybranej spoločnosti. U niektorých poskytovateľov je však možné získať pôžičku pred výplatou aj počas osobnej návštevy v ich kamennej pobočke.

4. Akým spôsobom prebieha splácanie?

Nakoľko sa jedná o malé sumy, úhrada pôžičky je jednorázová, bezhotovostným prevodom alebo priamym bankovým vkladom.

5. Čo mám robiť, ak nemôžem splatiť pôžičku v dohodnutom termíne?

Väčšina spoločností umožňuje aj predĺženie doby splatnosti, potrebné je však urýchlene kontaktovať poskytovateľský subjekt a dohodnúť všetky podmienky tejto služby.

6. Na čo môžem prostriedky z tejto pôžičky použiť?

Všetky pôžičky pred výplatou sú bezúčelové, to znamená, že o použití finančných prostriedkov získaných z pôžičky rozhoduje len samotný klient.

Pre koho sa pôžička hodí?

 • Pre všetkých, ktorí preferujú pohodlné a diskrétne získanie potrebných financií
 • Pre tých, ktorí potrebujú riešiť urgentnú finančnú situáciu (úhrada nájomného, doplatok za lieky, nákup stravných lístkov do školskej jedálne...)
 • Pre žiadateľov, ktorým aj menšia suma peňazí pomôže preklenúť dočasný nedostatok vlastných prostriedkov (nielen do výplaty, ale aj do príchodu dôchodku, materskej dávky alebo štipendia)

Pre koho sa pôžička nehodí?

 • Takáto forma pôžičky nie je vhodná pre záujemcov, ktorí si potrebujú požičať väčší objem peňazí (obstaranie bývania, kúpa auta, úhrada rodinnej dovolenky)
 • Pre ľudí, ktorí nedisponujú žiadnym príjmom