Rýchla pôžička od Pôžičkomatu

Výška pôžičky
50 - 900 €
Splatnosť
5 - 31 dní
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Áno
Prvá zdarma
Áno
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Áno
Možnosť odloženia splátok
Áno
Pre dôchodcov
Áno
Ženy na MD
Áno
Možnosť predčasného splatenia
Nie
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Pôžička od Pôžičkomat.sk

Na finančnom portáli pôžičkomat.sk je možné získať pôžičku aj v priebehu 10 minút. Stačí sa zaregistrovať (len pri prvej žiadosti o pôžičku) a následne si na priloženom pravítku vybrať potrebnú sumu a počet dní, za ktoré bude pôžička splatená.

Ponukové portfólio tvoria menšie, krátkodobé online pôžičky pred výplatou v základnom intervale od 50 € do 500 €, so splatnosťou 5 – 31 dní. Dohodnutú dobu splatnosti si možno predĺžiť (aj opakovane), táto služba je však spoplatnená osobitným poplatkom. Na prvý pohľad sa zdá, že je možné získať len minipôžičku, ale pôžičkomat.sk odmeňuje svojich opakovaných klientov formou vernostných kariet, ktorých hodnota je odstupňovaná podľa počtu riadne splatených pôžičiek. Klient, ktorý včas uhradil 4 pôžičky si tak môže požičať do 700 € a držiteľ najvyššej platinovej karty až 900 €, čo je pri tzv. fínskych pôžičkách suma, ktorú iné subjekty v takej výške neposkytnú.

Pozitívom je tiež skutočnosť, že prvá pôžička od pôžičkomat.sk je poskytovaná s nulovým úročením t.j. ak si klient požičia napr. 75 €, tak celková odplata za pôžičku je rovnaká, bez akéhokoľvek navýšenia. Niektorú z pôžičiek tiež môžu získať nielen zamestnanci či živnostníci, ale aj mamičky na materskej alebo rodičovskej dovolenke, študenti alebo dôchodcovia. Proces schvaľovania pôžičky je obvykle ukončený do pol hodiny a peniaze sú odosielané na vlastný bankový účet klienta hneď po podpise zmluvy.

Získané prostriedky z pôžičky je možné využiť na čokoľvek, na úhradu bežných životných nákladov, ale aj na nákup darčekov alebo zaplatenie voľno časových aktivít – nákup lístkov na športové či kultúrne podujatie, úhrada víkendového relaxačného pobytu... Pôžičku možno vybaviť nielen v pracovných dňoch, ale aj cez víkendy a sviatky. Stav svojho pôžičkového konta môže klient sledovať v nepretržitom režime na internetovej stránke portálu, prípadne môže využiť podporné služby v klientskej zóne.