Spotrebiteľský úver

Výška pôžičky
300 - 3 000 €
Splatnosť
12 - 48 mesiacov
Úrok od:
7,9 % p.a.
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Áno
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Nie
Možnosť odloženia splátok
Áno
Pre dôchodcov
Nie
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Áno
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Pôžička Profi Credit

Profi Credit poskytuje nebankové pôžičky pre občanov formou spotrebiteľského úveru a pre podnikateľskú sféru formou úveru na financovanie bežnej podnikateľskej činnosti (úhrada faktúr za dodaný materiál, odobratý tovar, poskytnuté služby...) alebo formou preklenovacieho úveru, ktorý je vhodným produktom pre podnikateľov, ktorí už majú svoju históriu a potrebujú riešiť prechodný nedostatok vlastných disponibilných zdrojov.

Spotrebiteľský úver pre občanov je ponúkaný pod názvom Zamestnanecký úver, ktorý je určený pre žiadateľov s trvalým pravidelným príjmom. Nie je pritom podmienkou, že zdroj príjmu musí byť len zo Slovenska, preto sa o tento typ rýchlej pôžičky môžu uchádzať aj tí potenciálni klienti, ktorí majú príjem z Českej republiky, Maďarska, Nemecka alebo Rakúska. Podobne platí pre dôchodcov, že pôžičku môžu dostať nielen starobní, ale aj výsluhoví či invalidní dôchodcovia a tiež poberatelia pozostalostnej renty a mamičky na materskej či rodičovskej dovolenke. Výška úveru je variabilná, možno si vybrať z intervalu  od 300 € až do 3 000 €, s dobou splatnosti 12 – 48 mesiacov. Splácanie prebieha formou mesačných splátok a zamestnanecký úver patrí k bezúčelovým  t. j. takto získané prostriedky možno využiť na čokoľvek, podľa individuálnych potrieb a predstáv klienta. Základnou podmienkou pre schválenie úveru je okrem existencie pravidelného príjmu aj vek fyzickej osoby, minimálne 18 rokov a v prípade, ak sú doklady potrebné k získaniu úveru predložené včas a úplné, tak spoločnosť poskytne peniaze rýchlo a na bankovom účte klienta sú k dispozícii aj do 24 hodín od schválenia. Každý klient, ktorý bezúčelovú pôžičku spláca podľa dohodnutého kalendára riadne a včas, môže využiť aj tzv. automatický revolving, to znamená získať ďalšie finančné prostriedky navyše aj bez nutnosti novej žiadosti.

Profi úver je jedným z mála produktov, ktorý je dostupný aj začínajúcim živnostníkom. Požičať si môžu 1 až 4 tisíc eur na obdobie 24 – 48 mesiacov. Peniaze sú zasielané na účet pomerne rýchlo, vyžaduje sa však zaistenie úveru zmenkou. Využitie získaných prostriedkov je bezúčelové, vybavenie zdarma a možný je aj bezplatný odklad dvoch mesačných splátok.

Preklenovací úver môže byť vhodnou pomocou pre tých podnikateľov, ktorí už majú svoju podnikateľskú históriu a potrebujú riešiť dočasný nedostatok vlastných finančných zdrojov. Úver vo výške 1 000 € - 4 000 € je poskytovaný s relatívne krátkou dobou splatnosti 3 – 18 mesiacov a tiež je potrebné jeho zaistenie zmenkou. Podmienkou jeho získania je aj hrubý ročný príjem vo výške 10 000 € a aktívna podnikateľská činnosť minimálne po dobu 18 mesiacov.