Provident pôžička

Výška pôžičky
60 - 2 300 €
Splatnosť
3 - 22 mesiacov
Úrok od:
-
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Nie
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Nie
Možnosť odloženia splátok
Nie
Pre dôchodcov
Nie
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Áno
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

Provident pôžička

Pôžička Provident je obľúbeným a žiadaným artiklom na slovenskom finančnom trhu hlavne u tých žiadateľov, ktorí majú záujem získať okrem finančných prostriedkov aj informácie o rýchlej pôžičke priamo od obchodného zástupcu – poradcu spoločnosti. To, že nebankovú pôžičku je možné vybaviť pri individuálnom stretnutí s finančným poradcom oceňujú všetci, ktorí preferujú takýto osobný prístup a možnosť získať aj komfortné služby pri ďalšom spravovaní osobných financií – informácie o nových a akciových ponukách, poradenstvo pri problémoch so splácaním...

Pôžička na platobnej karte je na trhu s pôžičkami špecifickou formou získania finančných prostriedkov, ktorá sa stretla aj s kladnou odozvou u spotrebiteľskej verejnosti. Je to moderný a bezpečný spôsob čerpania získaných peňažných prostriedkov, ktoré možno použiť v rôznych situáciách, ako:

  • platba za nákup v obchode,
  • výber hotovosti z bankomatov,
  • a podobne.

Peniaze sú pritom k dispozícii nepretržite bez ohľadu na sviatky alebo dni pracovného voľna a počas celej doby platnosti karty, čo sú zvyčajne tri roky. Túto formu pôžičky je možné vybaviť aj on-line spôsobom, pričom si na kalkulačke umiestnenej na webovej stránke možno vopred nastaviť výšku pôžičky, dobu a interval jej splácania a následne získať informáciu o výške splátky aj celkovej sume odplaty za pôžičku.

Pôžička na bankovom účte je určená pre všetkých, ktorí majú zriadený vlastný bankový účet, využívajú služby elektronického bankovníctva a bezhotovostnú úhradu bežných výdavkov či zaplatenie za služby aj záväzky vo forme faktúr. Takúto pôžičku od Providentu možno získať pohodlne, diskrétne, vyplniť formulár na internete alebo zavolať na kontaktné číslo. Peniaze na zadaný osobný účet sú zasielané hneď po podpise zmluvy o pôžičke a klient ich má k dispozícii v priebehu niekoľkých kalendárnych dní. Splácanie prebieha podľa vopred dohodnutého splátkového kalendára, bezhotovostným bankovým prevodom.

Pôžičky od spoločnosti Provident sú bezúčelové, peniaze z nich možno použiť podľa vlastných predstáv a potrieb na čokoľvek, bez nutnosti dokladovať spôsob využitia poskytnutých finančných prostriedkov. To znamená, že aj na: nákup nového plazmového televízora, umývačky riadu, smartfónu, ale tiež zaplatenie relaxačného pobytu, jazykového kurzu v zahraničí či rodinnej dovolenky. 

Ku všetkým pôžičkovým produktom je možné požiadať o zriadenie  dobrovoľnej doplnkovej služby Komfort, ktorá je síce spoplatnená, ale pohodlná. Obchodný zástupca je klientovi k dispozícii počas celej doby trvania zmluvného vzťahu, takže prípadné problémy možno efektívne riešiť a zároveň mať aj informácie o špeciálnych zľavových ponukách alebo nových produktoch.