mojaPÔŽIČKA

Výška pôžičky
1 000 - 20 000 €
Splatnosť
12 - 96 mesiacov
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Áno
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Áno
Možnosť odloženia splátok
Áno
Pre dôchodcov
Nie
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Áno
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

Pôžička od Sberbank

Banková inštitúcia Sberbank poskytuje svoje produkty a služby fyzickým aj právnickým osobám. Jej úverové portfólio tvoria bezúčelové pôžičky, hypotekárne úvery, refinančné úvery aj úvery špecifické napr. pre mladých alebo určené podnikateľskej klientele.

K žiadaným a obľúbeným produktom v segmente osobných financií patrí mojaPôžička, bezúčelový spotrebný bankový úver, ktorý má aj na základe svojho širokého rozpätia od 1 000 € až do 20 000 € rozsiahle využitie. Touto formou získané finančné prostriedky možno požiť aj na náročnejšie financovanie – rekonštrukcia bývania, nákup automobilu, kompletné zariadenie domácnosti, ale aj na úhradu voľno časových aktivít: zahraničná dovolenka, nákup športových potrieb, záhradné úpravy okolia chaty či chalupy. Pozitívom produktu mojaPôžičky je aj fakt, že proces jej schvaľovania je rýchly, aj na počkania a v prípade, ak je žiadateľ zároveň aj klientom banky nie je požadované ani potvrdenie o príjme. Podmienky pre získanie pôžičky sú nastavené tak, že tento produkt je dostupný aj cudzím štátnym príslušníkom, ktorí však majú trvalý pobyt na našom území. O pôžičku môžu požiadať  prakticky všetci, ktorí disponujú určitým zdrojom príjmu t. j. nielen zamestnanci a podnikatelia, ale aj dôchodcovia, SZČO aj mamičky poberajúce štátne príspevky. Bezúčelový úver nevyžaduje žiadne zaistenie a možno ho aj predčasne bezplatne uhradiť.

Pre žiadateľov, ktorí chcú riešiť obstaranie svojho bývania z cudzích zdrojov má banka k dispozícii viac druhov hypotekárnych úverov: mojaHYPOTÉKA, moja REFINANČNÁ hypotéka, mojaHYPOTÉKA bezúčelová. Všetky je možné získať s nízkou úrokovou sadzbou, s rozložením splátok na dlhé obdobie, s dobou splatnosti až 30 rokov. Fixáciu úrokovej sadzby je možné dohodnúť na 1, 3 alebo 5 rokov a úver získať bez poplatkov za spracovanie. Minimálna výška hypotekárnych úverov je 3 500 € a maximálna závisí od ceny založenej nehnuteľnosti. K hypotekárnym úverom je možné priamo v banke dohodnúť poistenie pre prípad nečakaných udalostí – strata zamestnania, zdravotné problémy... Špecifický hypotekárny úver pre mladých je určený pre všetkých, ktorí majú 18 až 35 rokov, zodpovedajúci príjem a získané prostriedky je možné použiť na nadobudnutie alebo údržbu nehnuteľnosti.

Podnikatelia a malé firmy môžu okrem klasických bankových služieb využiť aj niektorý z krátkodobých úverov, ktoré sú určené na bežné financovanie prevádzkovej činnosti napr. aj vo forme kontokorentu, takže peniaze môžu byť k dispozícii podľa potreby a nie je nutné žiadať o nový úver. Úroky sa platia len z vyčerpanej sumy. V prípade nákupu nových technológii alebo rozširovania výrobných kapacít sú v ponuke investičné úvery.