Tesco hotovostná pôžička

Výška pôžičky
800 - 16 000 €
Splatnosť
12 - 84 mesiacov
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Nie
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Áno
Bez poplatkov
Áno
Možnosť odloženia splátok
Nie
Pre dôchodcov
Nie
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Nie
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

Tesco pôžička

Tesco Stores SR je známy obchodný reťazec, ktorý okrem rôzneho spotrebného tovaru ponúka aj finančné služby. V stánku Tesco Finančné služby možno uzatvoriť zmluvu o spotrebiteľskom úvere aj na počkanie a potrebné peniaze mať k dispozícii na svojom účte už do dvoch pracovných dní.

Pre získanie hotovostnej nebankovej pôžičky je však potrebné predložiť viacero dokumentov týkajúcich sa príjmu žiadateľa, čo je ale v súlade s platnou legislatívou, ktorá požaduje overenie bonity klienta. V prípade, ak niekto preferuje mobilnú komunikáciu pred osobnou návštevou, môže zatelefonovať do zákazníckeho servisu a tam dohodnúť náležitosti pôžičky.

Tesco pôžička predstavuje produkt, ktorý je vhodný pre záujemcov potrebujúcich požičanie menšej aj väčšej sumy, nakoľko rozpätie pôžičky je v intervale 800 € - 16 000 €. Jej vybavenie, vedenie úverového účtu aj prípadné predčasné splatenie je bez akýchkoľvek poplatkov. Doba splatnosti umožňuje aj nastavenie variabilného splácania, pričom mesačné splátky začínajú na hranici 21 €  a výhodou je v prípade riadneho splácania aj možnosť získania tzv. Clubcard bodov, čo sú vlastne reálne prostriedky, za ktoré je možné v sieti Tesco nakupovať. 

Produkt hotovostná pôžička je možné získať bez ručenia, čo určite ocenia žiadatelia o viactisícovú sumu finančných prostriedkov a využitie získaných peňazí je bezúčelové t.j. možno nimi financovať nákup spotrebného tovaru, uhradiť pobyt v zahraničí, kúpiť nový automobil alebo zaplatiť za rekonštrukčné práce v byte či dome.