Zuno pôžička

Výška pôžičky
500 - 20 000 €
Splatnosť
6 - 72 mesiacov
Úrok od:
od 4,90 % p.a.
Bez registra
Nie
Bez dokladovania príjmu
Nie
Prvá zdarma
Nie
Bez ručenia
Nie
Bez poplatkov
Áno
Možnosť odloženia splátok
Nie
Pre dôchodcov
Áno
Ženy na MD
Nie
Možnosť predčasného splatenia
Áno
Bez uvedenia účelu
Áno
V hotovosti
Nie

*výška úrokovej sadzby, RPMN a úverový register súvisia s výškou pôžičky, dobou jej splatnosti a individuálnym posúdením bonity klienta

Bezúčelový úver od ZUNO

ZUNO pôžička je charakteristická tým, že na jej získanie nie je potrebná osobná návšteva pobočky banky, zdĺhavé dokladovanie dokumentov ani stretnutie s pracovníkom banky. Svoje pobočky má totiž banka ZUNO vlastne v každom počítači, notebooku či smartfóne. Nakoľko je tiež súčasťou silnej kapitálovej spoločnosti, ktorá má dlhoročné skúsenosti s pôsobením na finančných trhoch, jej pôžičkové produkty sú rešpektované, overené a využívajúce nové technológie. Pre slovenských klientov je k dispozícii viacero typov pôžičiek – online pôžička, pôžička na refinancovanie, povolené prečerpanie na účte...

Online pôžička má výhodnú úrokovú sadzbu a možno si požičať finančné prostriedky od 500 € do 20 000 € na čokoľvek – na úhradu faktúr, nákup spotrebného tovaru, zaplatenie za služby, konsolidáciu osobných financií. Pozitívom pôžičky je garantovanie dohodnutej výšky úrokovej sadzby počas celej doby trvania zmluvného vzťahu, vlastný online účet bez poplatku za jeho zriadenie aj následné bezplatné vedenie úveru a tiež možnosť nastaviť si dobu splatnosti pôžičky podľa vlastných potrieb a možností v intervale 6 – 72 mesiacov. Pre prípad možných problémov so splácaním z dôvodu straty príjmu alebo zdravotných problémov je k dispozícii ponuka poistenia pôžičky. Poistenie nie je povinné, ale môže byť jedným z faktorov, ktoré ovplyvnia napr. výšku úrokovej sadzby pôžičky (ak je pôžička poistená, splácanie je bezpečnejšie, menej rizikové a RPMN môže byť nižšia). Online pôžička ponúka aj tzv. jednomesačné splátkové prázdniny. Získať online pôžičku v prípade, ak je žiadateľ už klientom banky a disponuje osobným online účtom je celkom jednoduché, rýchle a peniaze z pôžičky možno očakávať hneď po podpise zmluvy. Nový žiadateľ najskôr požiada o otvorenie svojho online účtu a následne vyplní a odošle formulár so žiadosťou o pôžičku. Podmienkou pre jej získanie je minimálny čistý mesačný príjem 250 €, takže nízko príjmové skupiny spotrebiteľov (poberatelia štátnych dávok, študenti) majú sťažený prístup k takejto pôžičke. Vyhodnotenie žiadosti o pôžičku trvá len niekoľko minút a stav žiadosti je možné priebežne sledovať vo svojom online bankingu v záložke Úvery.

V prípade, ak žiadateľ o pôžičku už spláca iné úvery (bankové aj nebankové), môže využiť pôžičku na refinancovanie. Na webovej stránke banky sa nachádza kalkulačka, ktorou možno vopred zistiť sumu, ktorú je možné refinančným úverom ušetriť. Refinančnou pôžičkou možno ušetriť, ale aj získať nové finančné prostriedky, pričom poplatok za jej poskytnutie je nulový.

Klienti ZUNO, ktorí si chcú len vytvoriť finančnú rezervu do budúcnosti, môžu využiť povolené prečerpanie na účte. Výhodou je, že peniaze možno získať takmer ihneď a ak sa financie nečerpajú, žiadny úrok sa neplatí. Mnohí ocenia aj skutočnosť, že peniaze sú k dispozícii na online účte v neobmedzenom režime.